Nový Hlodač - domovská stránka
 Nový Hlodač - Internet na jedné obrazovce (demo) 
Kvalitní hledání, nej WWW odkazy, katalog firem, zprávy, informace, tipy a vtipy.
Rychlá aktualizace. S vyjímkou bannerů bez reklamy. Vybíráme pro Vás jen to nej...
Nej Firmy SloupcovýHlodač ŘádkovýHlodač VtipnýHlodač Onás Projekt Mini Kontakty
Google Gobr Gmap Gpřekl. Seznam WikiCZ WikiEN CNN YTube eBay FB Twitter
Báječná Lednice
Zpěvník - lidové písničky
O nás
Nový Hlodač
Nový Hlodač je portál, tedy vstupní brána do Internetu. Je založen na novém principu hledání (řazení výsledků). Měl by být originální, zajímavý, přehledný, vtipný a pokud možno pro všechny. Má tyto základní části: hledání, nejlepší odkazy, zprávy, zajímavosti, humor, tipy, nejlepší z oborů, seznam firem.
Nový Hlodač vlastní Petr Hejl a 23 investorů. Současný stav je výsledkem mé půlroční práce.
Je realizován v této konfiguraci:
Hardware: server 4 x čtyřprocesor 2.5 gigahertz, paměť 92 gigabyte, disk 2x500 gigabyte, diskové pole: 24 terrabyte, připojení: 1 Gbps.
Software: operační systém Linux-Ubuntu, WWW server Apache, programovací jazyk C# a .NET, databáze vlastní.
Domovská WWW adresa Nového Hlodače je: hlodac.cz. WWW stránky projektu Nový Hlodač jsou zde: milionovastranka.net. Zde jsou technologické dokumenty a technologické WWW odkazy
Na Novém Hlodači nejsou žádné placené WWW odkazy (linky). Jediná forma reklamy jsou 2 reklamní bannery vpravo nahoře na stránkách: domovská stránka, hledání, nejlepší z..., firmy. Platby za bannery jsou formou PPC (pay for click, platba za proklik). Místa pro bannery se draží v aukcích. Vyvolávací cena pro domovskou stránku je 2 Kč/proklik, po ostatní stránky 1 Kč/proklik. Aukce je ukončena v momentě, kdy se uvolní požadovaná pozice pro banner.
Petr Hejl
Vystudoval jsem ČVUT Praha, obor počítače. Mám titul CSc. za práci o strukturovaném programování.
15 let jsem byl programátor, MÚNZ Brno - Nemocnice Kaliště (oprava: Koliště), velký laboratorní informační systém pro řadu nemocnic, poliklinik a lékařů. 15 let su nezávislý odborník a živnostník, obory programování a Internet. Vymyslel a realizoval jsem programovací jazyk Visual Pascal (nadstavba Pascalu). Provozoval jsem Český informační systém (menší seznam). 5 let jsem pracoval pro kanadskou firmu (dříve SMSActive, nyní XCMobile, spojení mezi počítači a mobilními telefony. 5 let provozuji 21 WWW serverů na téma Jižní Morava.
Seznamy a hledači se s přestávkami zabývám cca 10 let, cca 6 let teoreticky a cca 4 roky prakticky. Dříve jsem omylem preferoval seznamy (katalogy), nyní preferuji hledače (které jsou lingvisticky nesprávně též nazývány vyhledávače).
Bydlím v Brně- Bystrci, v paneláku u přehrady. Jsem dlouho a šťastně rozvedený, mám dvě děti a 1 vnuka. Mými koníčky jsou hospoda, poker, příroda, toulání, fotbal, lidová hudba, částečěn i diskutování na Internetu. Dle možností se též zabývám ekologií (globální oteplování) a ochranou zvířat (toulavé kočky), ale na to nyní nemám čas, pouze mám doma jednoho černého kocoura (čtyřnohého) z útulku, který se jmenuje Sam.
WWW odkazy (linky)
Petr
Exotopedia - Petr Hejl
Soutěž o podíl na zisku z projektu Nový hledač
Média, PR – články, rozhovory, ankety, diskuze
ČT - Den D
WWW odkazy k projektu Nový Hlodač
Nový Hlodač - vtipy
Google - hledání "Petr Hejl"
Google - hledání "hledač"
Google - hledání "Nový Hledač"
Google - hledání "hlodač"
Google - hledání "Nový Hlodač"
Jižní Morava
© Petr Hejl - Výhrady (Disclaimers)